Komunikaty

NABÓR DO KLASY I NA ROK 2016/2017
(11-01-2016)
 
 
Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy NABÓR WEWNĘTRZNY kandydatów na uczniów klasy pierwszej spośród dzieci uczęszczających obecnie do naszej zerówki.
Nabór wewnętrzny będzie trwał w terminie 11.01 – 14.02.2016r.
·      Dziecko możne zapisać jedynie jego rodzic przez FORMULARZ dostępny na naszej stronie www.akademiaprymusa.edu.pl w zakładce REKRUTACJA.
·      Wysłanie formularza jest jednoznaczne ze zgodą rodzica na wpłatę wpisowego w kwocie 400zł w terminie do 14.02.2016r. na konto szkoły: 48 1020 1185 0000 4102 0195 4395
·      Brak wpłaty wpisowego, mimo wysłania formularza zgłoszeniowego, oznacza automatyczne usunięcie dziecka z listy kandydatów w dniu 15.02.2016r.
·      Dzieci są przyjmowane w kolejności zgłoszeń. W klasie pierwszej przewidujemy 14 miejsc.
·      Potwierdzenie zapisu można uzyskać w sekretariacie szkoły.
·      W przypadku rezygnacji z miejsca w klasie pierwszej, wpisowe nie jest zwracane rodzicowi.
 
W piątek 29 stycznia o godz. 15.30
zapraszamy rodziców z grupy „Mali Odkrywcy” zainteresowanych zapisaniem dzieci do naszej szkoły na zebranie organizacyjne.
W dniu 15.02.2016r. rozpoczniemy NABÓR ZEWNĘTRZNY dla dzieci uczęszczających do innych placówek przedszkolnych.
 
·      Po dniu 15.02.2016r. dzieci z naszej zerówki nie będą miały przywileju pierwszeństwa zapisu do klasy pierwszej.
·      Nadal będzie można zapisać dziecko na LISTĘ REZERWOWĄ, również poprzez FORMULARZ dostępny na stronie szkoły dopiero po 15.02.2016r.
·      Po potwierdzeniu dostępności miejsca w klasie pierwszej, rodzic dziecka z listy rezerwowej, będzie zobowiązany do wpłaty wpisowego w terminie ustalonym przez dyrektora szkoły.
 
W celu ułatwienia podjęcia decyzji o gotowości dziecka do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej od września, zachęcamy rodziców do indywidualnych rozmów z wychowawczyniami zerówki oraz do ewentualnych konsultacji z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Sochaczewie.
Zgodnie ze zmienionymi przepisami, dzieci urodzone w 2009 roku mają obowiązek od września 2016 roku rozpocząć naukę w klasie pierwszej (jako siedmiolatki), natomiast dzieci z rocznika 2010 (jako sześciolatki) mogą, ale nie muszą pójść do pierwszej klasy – o tym czy nadal pozostaną w zerówce decydować będą rodzice.
 
W przyszłym roku szkolnym 2016/2017 będziemy prowadzić:
·      zerówkę dla dzieci z roczników 2010 i 2011 (grupa mieszana)
·      klasę pierwszą dla dzieci z roczników 2009 i 2010 (klasa mieszana)
Ze względów organizacyjnych prosimy o podanie swojej decyzji do 15.02.2016r.
 
Dodane przez: Agnieszka WięcekWARSZTATY DLA RODZICÓW
(11-01-2016)

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci 3-, 4- i 5-letnich z Akademii Smyka oraz z klas I-III z Akademii Prymusa na warsztaty pt. „Jak rozwijać zdolności mojego dziecka?” prowadzone przez mgr Katarzyną Waracką, pedagoga specjalnego i terapeutę integracji sensorycznej z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sochaczewie.

Warsztaty odbędą się w najbliższy piątek 15.01.2016r. w godzinach 16.00-18.00 w Akademii Prymusa. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

W spotkaniu jednorazowo może wziąć udział 20 osób, dlatego prosimy o zapisywanie się na listę uczestników do środy włącznie. Jeśli liczba zainteresowanych będzie większa, wyznaczymy dodatkowy termin warsztatów.

Do godz. 18.00 zostanie zorganizowany dyżur dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach.

 
Dodane przez: Agnieszka WięcekZagraniczni goście w naszym przedszkolu
(09-01-2016)
W dniach 18 – 22 stycznia nasze przedszkole i żłobek „Akademia Smyka” weźmą udział w międzynarodowym projekcie INTERNATIONAL KINDERGARTEN.
 
International Kindergarten to innowacyjny projekt edukacyjny pozarządowej organizacji non-profit AIESEC Polska,skupiającej studentów i niedawnych absolwentów interesujących się problemami świata, skierowany do przedszkoli i żłobków. Jego głównym celem jest umożliwienie dzieciom zdobywania wiedzy poprzez kreatywną zabawę oraz promocja idei różnorodności kulturowej i tolerancji w trakcie zajęć muzycznych, plastycznych, sportowych, kulturowych, tanecznych i integracyjnych. Jest to możliwe dzięki warsztatom prowadzonym przez wykwalifikowanych studentów pochodzących niemal z całego świata.
 
W ramach tego projektu przez pięć dni będziemy gościć w naszym przedszkolu dwóch młodych wolontariuszy. Zarówno dzieci, jak i nauczyciele będą mieli okazję poznać bliżej kraje, z których pochodzą nasi goście – ich tradycje i kulturę, popularne potrawy, mieszkające tam zwierzęta i panujący klimat. Ponadto projekt umożliwi wszystkim zdobycie cennego doświadczenia oraz nauczy otwartości na innych. Zajęcia kulturalno – językowe polegać będą na grach i zabawach prowadzonych tylko w języku angielskim.
 
Jednym z warunków udziału w projekcie jest zakwaterowanie wolontariuszy w domach rodzinnych naszych przedszkolaków. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przyjęcie do swojego domu wolontariuszy w okresie od 18 do 22 stycznia (każdy wolontariusz może mieszkać u innej rodziny). Osoby zainteresowane okazaniem takiej gościnności proszę o kontakt mailowy info@akademiasmyka.edu.pl Prośbę kieruję do rodziców dzieci z grup: Little Monkeys, Gummi Bears, Brainy Beetles i Mali Odkrywcy.
 
Bezpośrednimi opiekunami wolontariuszy będą nasi anglojęzyczni nauczyciele: Pani Edyta Kalinowska (w budynku przy ul. Staszica 47), Pani Marta Bystrońska – Figat (w budynku przy ul. Staszica 86), a nadzór pedagogiczny nad przebiegiem tego projektu obejmie Pan Mariusz Więcek.
 
Dodane przez: Agnieszka WięcekOpłata za podręczniki w roku szkolnym 2015/2016
(08-01-2016)
 
Przedszkole (3- i 4-latki)
·      język angielski: 41,52zł
Podstawa prawna: §2.2.8 umowy zawartej z rodzicami dzieci uczęszczających do przedszkola
 
Przedszkole (zerówka)
·      pakiet edukacyjny: 111,60zł
·      język angielski: 42,66zł – 45,00zł (zaliczka)
·      religia: 9,90zł
Razem do zapłaty: 119,16zł
Podstawa prawna: §2.2.8 umowy zawartej z rodzicami dzieci uczęszczających do zerówki
 
Szkoła
Klasa 1 – 216,03zł
Klasa 2 – 226,33zł
Klasa 3 – 344,83zł
Klasa 4 – 221,35zł
Klasa 5 – 388,69zł
Podstawa prawna: §2.2.6 umowy zawartej z rodzicami dzieci uczęszczających do szkoły
 
Szczegółowe rozliczenie i faktury do Państwa wglądu w sekretariacie szkoły.
Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat w terminie do 31.01.2016r. na odpowiednie konta przedszkola lub szkoły, podając w tytule: opłata za książki na rok szkolny 2015/2016, imię i nazwisko dziecka, klasa/grupa przedszkolna.
Prosimy nie łączyć opłaty za książki z comiesięczną opłatą czesnego.
 
 
Dodane przez: Agnieszka WięcekKulinarne warsztaty świąteczne w klasie I
(14-12-2015)
Kochani Rodzice uczniów klasy I!
Serdecznie zapraszam  na kulinarne warsztaty świąteczne, które odbędą się 17 grudnia od godz. 8:00.
Proszę, aby dzieci w tym dniu przyniosły do szkoły ozdoby do przystrojenia pierników: mak, migdały, rodzynki, ziarna słonecznika, orzechy, goździki, wiórki kokosowe, itp.
 
Jeśli macie Państwo ochotę, można również przynieść gotowe pierniki do przystrojenia.
Oczekiwanie na wypieki umilą nam wspólnie śpiewane kolędy.
 
Dodane przez: Agnieszka PrzygodaKONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI
(18-11-2015)
Jeśli odczuwacie Państwo potrzebę rozmowy z nauczycielami odnośnie omówienia bieżących postępów lub problemów Waszego dziecka, to serdecznie zapraszamy do zapisywania się na spotkania z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, podkreślimy mocne strony Państwa dzieci, wspólnie znajdziemy rozwiązanie powstałych problemów i zastanowimy się nad znalezieniem najlepszej drogi rozwoju dla naszych uczniów.
Lista została wywieszona na tablicy przy sekretariacie. Zapisów można dokonać tylko w taki sposób.
Kolejne dyżury zostaną zorganizowane w grudniu.
 
Dodane przez: Agnieszka Więcek"Akademia Bezpiecznego Puchatka"
(15-11-2015)
Miło nam poinformować, iż klasa I bierze udział w programie profilaktycznym
„AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA”
Współczesny świat oprócz wielu możliwości rozwoju, niesie ze sobą także zagrożenia, których skala jeszcze kilka lat temu była zupełnie inna. Na bezpieczeństwo dzieci czyha wiele zagrożeń: podczas drogi do szkoły, w szkole, w domu, czy w czasie zabawy.
Rodzice, Nauczyciele, a także instytucje takie jak Policja, nie szczędzą starań, by chronić dzieci i zapewnić im bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Ważnym elementem tych działań jest edukacja dzieci – uświadomienie rozmaitych niebezpieczeństw oraz nauczenie, jak ich unikać i jak postępować w razie ich zaistnienia.
„Akademia Bezpiecznego Puchatka” jest programem edukacyjnym, który wpisuje się w szczytną inicjatywę poprawienia bezpieczeństwa najmłodszych uczniów klas podstawowych. Został on dodatkowo rozbudowany o materiały związane z przydatną dla dzieci tematyką efektywnego zapamiętywania, treningu koncentracji, nauki selekcji informacji i rozwijania kreatywności.
 
Dodane przez: Agnieszka PrzygodaNowy konkurs matematyczny
(23-10-2015)
 1. Znajdź kod QR ukryty w zakamarkach naszej szkoły i zeskanuj go swoim telefonem lub tabletem np. za pomocą aplikacji QR Droid
 2. Rozwiąż zadanie, ukryte pod kodem QR
 3. Swoje rozwiązanie przedstaw również w postaci kodu QR – skorzystaj np. z generatora kodów qr-online.pl
 4. Wyślij swój kod QR z odpowiedzią na adres mailowy naszej szkoły: info@akademiaprymusa.edu.pl podając w temacie wiadomości numer odpowiedniego kodu, np. QR 1, QR 2, itd.
 5. W każdym tygodniu pojawi się jedno zadanie, ale będzie je można znaleźć tylko przez dwa dni – później zadanie zniknie.
 6. Zbieraj punkty w rankingu matematycznym i walcz o zaszczytny tytuł matematycznego króla.
 7. Klasyfikacja podsumowująca wyniki konkursu odbywać się będzie dwa razy do roku: w styczniu i w czerwcu.
 8. Zwycięzcy otrzymają nagrody, a wszyscy uczestnicy dyplomy i drobne upominki.
 9. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Agnieszka Więcek – nauczycielka matematyki w Akademii Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie.
 10. Logo konkursu jest znakiem zastrzeżonym przez organizatora.
 
Dodane przez: Agnieszka WięcekOCENY PRAC W KONKURSIE CREATIVE BALTIE 2015
(22-10-2015)

Drodzy rodzice uczniów klas 2-5!

Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w dokonaniu oceny prac konkursowych w konkursie Creative Baltie 2015.

Oceny można dokonać na stronie www.baltie.net, w zakładce Creative Baltie 2015 po kliknięciu na odnośnik Ocena w lewym menu. Przed dokonaniem oceny należy uruchomić każdy program klikając na odnośnik do programu. Jest to napis kończący się znakami .bzip

Bardzo istotne jest, aby wszyscy uczniowie dokonali oceny i zrobili to poprawnie. Aby ocena została uznana za poprawną należy upewnić się, że:

 • wszystkie programy zostały ocenione

 • każdy program otrzymał ocenę w każdej z 4 kategorii (kategorie te, czyli kryteria są podane w zakładce Regulamin w punkcie 11

 • każda ocena ma również komentarz słowny uzasadniający taką punktację

 • nie ma dwóch programów z dokładnie taką samą punktacją

 • oceny są sprawiedliwe (dzieciaki czasami oceniają przez pryzmat sympatii do autora programu, a zależy mi żeby uczyły się oceniać obiektywnie)

 • wszystkie oceny mają zielony pasek zamiast czarwonego

Zależy mi aby wszyscy uczniowie dokonali ocen w weekend. Ewentualne poprawki będziemy mogli wprowadzić jeszcze w poniedziałek. Nie będziemy mieli jednak czasu na dokonanie całej.

 
 
Dodane przez: Mariusz WięcekMamy nowy Samorząd Uczniowski
(15-10-2015)
No i stało się! Te wybory przeszły już do historii :-) Wczoraj, w Dniu Edukacji Narodowej, wybraliśmy samorząd. Przewodniczącym został Filip Kisiołek (z klasy V), zaś jego zastępcami Wiktoria Starzec (z klasy II) i Mikołaj Grabowski (z klasy IV).
Dodane przez: Agnieszka WięcekOpłaty za basen/halę/lodowisko
(29-09-2015)
Szanowni Rodzice,
informujemy, a właściwie przypominamy, że w tym roku szkolnym, podobnie jak w minionych trzech latach, bilety wstępu na basen i lodowisko oraz koszt wynajmu hali sportowej pokrywa nasza szkoła. Państwo natomiast opłacacie jedynie transport.
 
Jednocześnie prosimy, aby podczas odbioru dzieci z basenu najpierw podpisywać listę u nauczyciela wf-u, a następnie wchodzić po dziecko do szatni. Usprawni to znacznie organizację i poprawi bezpieczeństwo dzieci.
 
Przypominamy również, ze odbiór dzieci z zajęć wf-u w piątek powinien nastąpić do godz. 16.45
Dodane przez: Agnieszka WięcekSesja fotograficzna - PORTRETY
(23-09-2015)
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią przypominam, że w najbliższy poniedziałek 28 września w przedszkolu i szkole zagości Agencja Fotograficzna "BitColor" z Warszawy.
Rodziców zainteresowanych wykonaniem portretów swoich dzieci, proszę o zapisywanie na listy dostępne u wychowawczyń poszczególnych grup oraz dokonanie wpłat do końca tego tygodnia, czyli do 25 września. Koszt dwóch portretów wynosi 35 zł.
Zdjęcia będą wykonywane wg harmonogramu:
- w przedszkolu od godz. 10.15
- w szkole od godz. 12.30
 
Dodane przez: Agnieszka WięcekOTRZYMALIŚMY DOTACJĘ CELOWĄ NA ZAKUP KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI
(07-09-2015)
W ramach rządowego programu „Książki naszych marzeń” nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w kwocie 1000zł.
Warunkiem udzielenia wsparcia ze środków budżetu państwa było zapewnienie przez organ prowadzący szkołę (w naszym przypadku jest to dyrektor szkoły) finansowego wkładu własnego w wysokości co najmniej 20% kwoty kosztów realizacji zadania objętego dofinansowaniem z budżetu państwa.
My zadeklarowaliśmy wkład własny w kwocie 1000zł, co oznacza, że wkrótce nasz księgozbiór zasilą książki o wartości 2000zł.
 
Celem programu jest wsparcie organów prowadzących szkoły podstawowe w obszarze rozwijania kompetencji czytelniczych uczniów i indywidualnych zainteresowań poprzez promowanie czytelnictwa oraz wyrabianie i pogłębianie u uczniów nawyku czytania.
 
Program wspiera organy prowadzące szkoły przez zakup do bibliotek szkolnych:
 • książek o tematyce bliskiej współczesnym doświadczeniom uczniów,
 • książek nie będących podręcznikami, które są chętnie czytane i jednocześnie rozwijają kompetencje, zainteresowania i uzdolnienia dzieci i młodzieży.
 
Zakup książek będziemy konsultować z Miejską Biblioteką Publiczną. Poprosimy również naszych uczniów, aby powiedzieli, co ich interesuje – zrobią to na lekcjach wychowawczych. Zwracamy się również do rodziców o przedstawienie swoich pomysłów na nasz nowy księgozbiór. 
 
Dodane przez: Agnieszka WięcekNOWOŚĆ - dyżury popołudniowe
(06-09-2015)
Z myślą o naszych Prymusach - karatekach postanowiliśmy wydłużyć czas pracy szkoły. W poniedziałki i środy dzieci ze starszej sekcji karate, dla których trening rozpoczyna się o godz. 18.00, będą mogły skorzystać z popołudniowego dyżuru od 17.00 do 18.00. W tym czasie będą mogły odpocząć, poczytać, napić się herbatki, a może odrobić lekcje :-)
 
Rodziców zainteresowanych tą formą opieki zapraszamy do sekretariatu w celu zapisania dziecka na dyżur. Koszt jednej godziny wynosi 10 zł. Płatność będzie dokonywana na koniec miesiąca.
 
Z dyżuru będą mogły skorzystać również inne dzieci, oczywiście w miarę dostępności wolnych miejsc. Pierwszeństwo będą jednak miały dzieci oczekujące na trening.
Dodane przez: Agnieszka WięcekZebrania z rodzicami
(03-09-2015)
Serdecznie zapraszamy Rodziców naszych Prymusów na pierwsze w tym roku szkolnym zebrania z organizacyjne z wychowawcami wg poniższego harmonogramu:
Dodane przez: Agnieszka WięcekRozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
(31-08-2015)
Serdecznie zapraszamy uczniów klas 0 - V oraz ich rodziców na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się 1 września o godz. 11.00 na dziedzińcu naszej szkoły.
Po apelu zaplanowaliśmy krótkie spotkania z wychowawcami - bedą one miały charakter powitalny. Zostaną również przedstawione różne sprawy organizacyjne.
Dodane przez: Agnieszka WięcekWyprawka
(23-08-2015)
Wakacje powoli się kończą i rozpoczynają się "szkolne zakupy" :-)
Przypominamy więc co każdy Prymus musi posiadać:
Dodane przez: Agnieszka WięcekUmowy na przyszły rok szkolny
(24-06-2015)
Szanowni Rodzice,
uprzejmie prosimy o dokonanie przelewem wpłaty wpisowego na rok szkolny 2015/2016 (kwoty zgodne z obowiązującym cennikiem) i podpisanie umów w terminie do 10 lipca.
Po tym terminie przestanie obowiązywać rezerwacja miejsca dla Państwa dziecka. Prosimy o przestrzeganie powyższych terminów z uwagi na sprawną organizację naszej placówki.
 
Dodane przez: Agnieszka WięcekCzas wakacji!!!
(15-06-2015)
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się 26 czerwca na dziedzińcu szkoły wg następującego harmonogramu:
Po uroczystości odbędą się spotkania wychowawców klas z uczniami w przydzielonych im salach /opróżnienie szafek klasowych i szatni, sprawy organizacyjne/.
Dodane przez: Agnieszka WięcekObóz konny lub karate
(15-06-2015)
Zostały tylko 3 wolne miejsca na obóz nadmorski /do wyboru sekcja konna lub karate/ w terminie 28 czerwca - 5 lipca. Szczegóły w sekretariacie szkoły.
Dodane przez: Agnieszka WięcekZapisy do zerówek
(29-05-2015)
Szanowni Rodzice
Z przyjemnością informuję, że w nadchodzącym roku szkolnym 2015/2016 będziemy prowadzić dwa oddziały zerówkowe: jeden w Akademii Smyka a drugi w Akademii Prymusa. Cały czas przyjmujemy jeszcze zapisy nowych dzieci. Na chwilę obecną pozostało nam pięć wolnych miejsc. Zainteresowanych rodziców serdecznie zapraszam na spotkanie codziennie w godz. 9.00 – 17.00
 
Dodane przez: Agnieszka WięcekZapisy do klasy pierwszej
(27-05-2015)
Szanowni Rodzice
Z przyjemnością informuję, że w nadchodzącym roku szkolnym 2015/2016 w Akademii Prymusa powstaną dwa oddziały klasy pierwszej. Cały czas przyjmujemy jeszcze zapisy nowych dzieci. Na chwilę obecną pozostały nam wolne cztery miejsca. Jeśli ktoś z Państwa rozważa jeszcze zapisanie dziecka do naszej szkoły, to serdecznie zapraszam na spotkanie codziennie w godz. 9.00 – 17.00
 
Dodane przez: Agnieszka WięcekW sprawie PRZEPUSTEK do Bielic
(27-05-2015)
W związku z błędną informacją krążącą wśród rodziców, uprzejmie informujemy, że wszystkie osoby kibicujące naszym uczniom, którzy reprezentują Akademię Prymusa na XXIII Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków w dniu 30 maja, nie muszą posiadać przepustki po to, aby wejść na teren Jednostki Wojskowej w Bielicach, o czym zapewnił nas organizator tej imprezy.
W związku z tym nie ma potrzeby wcześniejszego zgłaszania osób, które chciałyby towarzyszyć dzieciom w tych biegach.
Organizator prosi o parkowanie samochodów na parkingu przed bramą jednostki. Gdyby jednak ktoś z Państwa chciał wjechać na teren jednostki, musi we własnym zakresie postarać się o specjalną przepustkę (w sekretariacie jednostki w Bielicach).
 
Dodane przez: Agnieszka WięcekMamy dodatkowe miejsca na obóz letni
(27-05-2015)
Kilka dni temu informowałam, że nie ma już wolnych miejsc na obóz letni we Władysławowie - wówczas zapisanych było 24 dzieci. Jednak dziś otrzymałam potwierdzenie z ośrodka kolonijno - wczasowego Baltic Sport, że będą wolne pokoje jeszcze dla 7 osób. A zatem jest to dobra wiadomość dla osób z listy rezerwowej, ponieważ będą mogły z nami pojechać. Zainteresowanych rodziców proszę o bezpośredni kontakt z sekretariatem naszej szkoły.
Dodane przez: Agnieszka WięcekKażdy inny, wszyscy równi...
(25-05-2015)
Już jutro w Akademii Prymusa odbędą się warsztaty o tolerancji "Kolorowe dzieci", które poprowadzi 7-letnia Samiloby i jej mama Kasia Wujczyk z Omenaa Fundation.
Od ponad dwóch tygodni wszystkie grupy przedszkolne przygotowują się do tego spotkania, poznają dzieci z różnych stron świata, uczą się o tradycjach różnych narodów, omawiają różnice i podobieństwa... Nasze smyki już wiedzą, co to jest szacunek i tolerancja, bo chociaż każdy z nas inny, to przecież wszyscy jesteśmy równi :-)
Dodane przez: Agnieszka WięcekBędziemy biegać!!!
(25-05-2015)
Oto lista naszych uczniów zakwalifikowanych do XXIII Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków w dniu 30 maja:
 
Dziewczęta:
 1. Weronika K. (kl. 1)
 2. Solena R. (kl. 1)
 3. Maria R. (kl. 1)
 4. Katarzyna Ch. (kl. 2)
 5. Amelia K. (kl. 2)
 6. Zofia G. (kl. 2)
 7. Nadia A. (kl. 3)
 8. Małgorzata B. (kl. 3)
 9. Natalia Ś. (kl. 4)
 10. Sandra R. (kl. 4)
 11. Zuzanna W. (kl. 4)
 12. Zuzanna K. (kl. 4)
Chłopcy:
 1. Aleksander G. (kl. 1)
 2. Michał Ś. (kl. 1)
 3. Piotr G. (kl. 1)
 4. Jakub N. (kl. 2)
 5. Michał K. (kl. 2)
 6. Kacper D. (kl. 2)
 7. Mikołaj B. (kl. 3)
 8. Mikołaj G. (kl. 3)
 9. Maciej S. (kl. 3)
 10. Antoni W. (kl. 4)
 11. Kamil B. (kl. 4)
 12. Samuel L. (kl. 4)
Zbiórka wszystkich uczestników w Bielicach o godz. 8.30, dojazd we własnym zakresie z rodzicami.
 
Szkoła zapewnia dzieciom jednolite stroje sportowe (koszulki, spodenki i getry), buty  należy mieć własne.
 
Planowane zakończenie ok. godz. 13.00
 
Dodane przez: Agnieszka WięcekObozy wakacyjne - koniec zapisów
(22-05-2015)
Drodzy Rodzice
Informuję, że nadmorski obóz wakacyjny zaplanowany na 28.06 - 05.07 odbędzie się zgodnie z planem. Sekcja konna liczy 11 osób, a sekcja karate - 13 osób. Grupą będzie opiekowało się troje naszych nauczycieli pod moim kierownictwem.
Na chwilę obecną nie ma już wolnych miejsc na ten wyjazd. Tworzy się jednak lista rezerwowa i jeśli tylko uda mi się zdobyć dodatkowe miejsca, będę informowała Państwa o tym na bieżąco.
Aby zgłoszenia Państwa dzieci zostały przez nas zakwalifikowane, proszę o wypełnienie karty obozowej (dostępnej w sekretariacie od 25 maja) oraz o wpłatę zaliczki na konto szkoły w terminie do 29 maja w wysokości:
Następnie w terminie do 10 czerwca należy wpłacić drugą ratę w wysokości:
Istnieje oczywiście możliwość wpłaty całej kwoty w terminie do 29 maja.
Brak wpłaty w ustalonych terminach spowoduje skreślenie dziecka z listy wyjazdu i włączenie na to miejsce dziecka z listy rezerwowej.
Dodane przez: Agnieszka WięcekWznowiona zakładka "KOMUNIKATY"
(21-05-2015)
Po pewnym okresie zawieszenia, wracamy do edycji zakładki "KOMUNIKATY".
W szkole dzieje się coraz więcej i nie zawsze wszyscy rodzice mogą "nadążyć" za pojawiającymi się informacjami na naszych szkolnych tablicach, zatem będziemy zamieszczać je w tej właśnie zakładce, aby były zawsze w jednym miejscu :-)
Oczywiście na szkolnych korytarzach nadal będa plakaty i różne informacje, ponieważ właśnie w takiej formie cieszą się one dużym zainteresowaniem naszych dzieci.
Dodane przez: Agnieszka WięcekZaproszenie na Festiwal Nauki w Warszawie
(21-09-2014)
Jak dziecko może stać się profesjonalnym detektywem? Czy to możliwe, by znaleźć sprawcę przestępstwa po jednym małym, szczątkowym... odcisku palca? Z Kołem Naukowym Prawa Karnego „TEMIDA” wszystko jest możliwe!
 
Do udziału w warsztatach zatytułowanych: „Mali Detektywi vol. 2 – Czy ktoś tu był? Odciski palców na miejscu zdarzenia”, chcemy zaprosić młodszych uczestników – w wieku od 6 do 16 lat. Warsztaty odbędą się 28 września (niedziela) w godzinach od 9.00 do 14.00.
 
Podczas tego wydarzenia będziemy chcieli pokazać młodym adeptom kryminalistyki sposoby ujawniania śladów daktyloskopijnych, różnice w kształcie tych śladów oraz możliwości ich wykorzystywania. Nasi uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje odciski palców, spróbować wypełnić odpowiednie dokumenty, zebrać odciski z różnych powierzchni i zestawić je z materiałem porównawczym. Czy uda się znaleźć idealnie zgodnie ze sobą ślady?
Jeżeli chcecie poznać tajniki wiedzy kryminalistycznej, to warto spędzić ten dzień z TEMIDĄ!
 
Warsztaty odbędą się w auli w gmachu starej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, przy ulicy Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.
 
Wyjazd z Sochaczewa o godz. 10.00, a przewidywany powrót ok. godz. 17.00
Koszt transportu będzie uzależniony od ilości uczestników.
Zapisy u wychowawców w terminie do środy 24 września.
 
Organizatorzy wyjazdu: Agnieszka i Tomasz Gutkowscy (rodzice Piotrusia z klasy I) oraz Akademia Prymusa
 
Dodane przez: dyrektor40 urodziny Kinder Niespodzianki
(21-09-2014)
Zostało tylko kilkanaście wolnych miejsc na niedzielę 19 października w godz. 18.00-19.00 i 19.00-20.00. Wstęp bezpłatny. Poniżej link do rejestracji:
http://www.kinderurodziny.pl/
Dodane przez: dyrektorPoprzednie   Następne
do góry
 

©2011 -